Neler Yapıyoruz?

Sektörün en deneyimli ve profesyonel nakliyecilerinden biri olarak 1953'ten beri evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve eşya depolama faaliyeti yürütüyoruz. Mükemmeliyetçilik prensibiyle çıktığımız bu yolda, seneler içinide marka değerimizi yükselttik. 25’in üzerinde personel sayımız ve geniş araç filomuzla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.


EVDEN EVE NAKLİYAT

Her türlü evden eve nakliyat faaliyeti hizmet kapsamımızdadır. Müşterilerimize konut nakliyesi için parça eşya taşımacılığı, sanat eseri taşıma, yazlık eşya taşıma, villa taşıma, teçhizat taşıma, öğrenci eşyası taşıma gibi hizmetler sağlarız.

OFİS TAŞIMACILIĞI

Konutların yanı sıra şirketlere ve esnafa da nakliye hizmeti sunarız. Farklı ölçeklerdeki tüm şirketlere ofis taşımacılığı hizmetleri sağlıyoruz. Bunlar arasında fabrika taşımacılığı, fuar taşımacılığı, lojistik taşımacılığı, evrak taşıma örnek verilebilir.

EŞYA DEPOLAMA

Bir diğer faaliyet kolumuzu Küçükçekmec eşya depolama oluşturuyor. Mülkünüz depolarımızda güvenli şartlarda saklanır. Bu hizmetler; çeyiz depolama, parça eşya depolama, ofis depolama, arşiv depolama, kişisel depolamayı kapsıyor.
Food delivery man driving food box

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Sektörün lider markası olarak kurumsal nitelikte Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmeti gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz eksper desteği sağlayıp taşınmada gerekli olacak ambalaj, kolik ve araç tipi belirliyoruz. Hazırlıklarımız kusursuz olacak şekilde yapılıyor. Müşterilerimizin beklentilerini her zaman göz önünde bulunudurarak Ar-Ge çalışması yaparız. 

Müşterilerimiz için fiyatların önemli bir tercih sebebi olduğunu biliyoruz. Küçükçekmece evden eve nakliyat fiyatları; eşyaların sayısına, ağırlığına ve hedefin uzaklığına göre belirlenir. Profesyonel taşıma hizmetini uygun fiyatlarla sunuyoruz. Tüm nakliye sürecimiz Küçükçekmece ofis taşımacılığı için de geçerlidir.

Young family with little daughter moving into new house


Küçükçekmece Eşya Depolama

Deneyimli bir Küçükçekmece eşya depolama şirketi olarak yüksek güvenlik önlemleri altında mülkünüzü muhafaza ederiz. Eşyalarınızı 7/24 kameralarla gözlenir. Özel şifreleme sistemli odalara sizden başka kimse girmez. Düzenli olarak depolarımızın temizlik, bakım ve havalandırması yapılır. Böcek ve haşerelere karşı ilaçlama hizmeti sağlarız. Yaz aylarında klimalarımız çalışır. 

Eşyalarınız bize verdiğiniz şekilde yıpranmaksızın size teslim edilir. Mükemmel Küçükçekmece eşya depolama hizmeti sunmamıza karşın cep yakmayan ücretler belirleriz. Üstelik cazip fiyatlarımızın yanı sıra başta kredi kartı kullanımı olmak çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlıyoruz. Lütfen firmamızdan fiyat almadan kesin karar vermeyiniz. Her bütçeye uyacak şekilde fiyat politikası uyguluyoruz